KONTAKTY:

Obecní úřad Pokojov
Pokojov 9
592 14 Nové Veselí

obec.pokojov@seznam.cz
tel. 739 902 659 (starosta)
IČO: 00599697
Bankovní spojení: 700826604/0600
ID datové schránky: 3n7bgcg
Mgr. et. Bc. Luboš Kliment, pověřenec pro ochranu osobních údajů, kontakt: 776233879, GDPR@akkliment.cz

 

Novinky

Pozvánka: Oslava 30 let Hettich ČR ve Žďáře

Letos je tomu již 30 let, co je Hettich stabilním a spolehlivým zaměstnavatelem našeho regionu. Toto klulaté výročí oslaví v sobotu 2. září 2023 dopoledním dnem otevřených dveří a odpolední oslavou pod širým nebem v parku Farská humna ve Žďáře nad Sázavou.
Srdečně zvou naše občany, aby slavili s nimi!

Oslava 30 let Hettich ČR v ZR.pdf (3842261)

Stavební odbor mění provozní dobu pro veřejnost, je přetížený

Na stránkách městského úřadu ve Žďáře nad Sázavou naleznete informace o z měně otevírací doby stavebního odboru, více zde.

Horácké divadlo Jihlava

Počet osob není nijak omezen, může to být 1 osoba i více. Cena je 40 Kč za osobu, při jedné návštěvě divadla, celková cena za dopravu za rok při divadelním předplatném by tedy byla tato částka x 5 pro jednu osobu.

 

Cena divadelního předplatného za 5 titulů v divadelní sezóně - vstupné na jednotlivé hry tedy vychází velmi výhodně, oproti vstupnému jednotlivě:

 

  1. cenové pásmo: 1.275 Kč
  2. cenové pásmo: 1.190 Kč
  3. cenové pásmo: 1.105 Kč

 

a dále je možné uplatnit ještě slevy : ZTP 30%, student 25%, senior 15%.

https://www.hdj.cz/

 

Ochrana zákazníka proti nekalým praktikám při nákupu FOTOVOLTAIKY

Rádi bychom Vám blíže představili informační služby, které poskytuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (dále jen "MPO") v oblasti energetiky. Česká energetika prochází velkými změnami a cílem MPO je veřejnost na tyto změny co nejlépe připravit. Proto byly připraveny pro občany následující výstupy:

MPO provozuje síť odborných energetických poraden EKIS, která poskytuje zdarma poradenství ohledně energetických řešení v domácnostech, firmách i veřejných budovách. Experti poradí s výběrem úsporného osvětlení, správným vytápěním, plánováním rekonstrukce a s velkými projekty energeticky úsporných staveb. Můžou také pomoci s dotacemi či s návrhem energetických opatření pro rodinné a bytové domy. Rady expertů jsou na míru, zdarma a nově mohou tito experti navštěvovat po domluvě konkrétní obce a tyto rady tak poskytovat po celé republice.

Dále představujeme desatero proti nekalým praktikám při nákupu fotovoltaiky, které MPO vypracovalo ve spolupráci s Českou obchodní inspekcí, Cechem Akumulace a Fotovoltaiky a Komorou obnovitelných zdrojů energie. Cílem desatera je pomoci lépe se rozhodnout při výběru dodavatele fotovoltaiky a chránit před nekalými praktikami některých prodejců. 

 

Existuje také možnost využít celostátní informační linku 1212, ke které se můžete obrátit každý všední den. Na webové stránce spravované MPO na adrese www.energiezamene.cz naleznete přehled podpory státu v rámci energeticky úsporných opatření a dotačních programů pro domácnosti, podniky i veřejný sektor. 

 

Ochrana zákazníka proti nekalým praktikám při nákupu FOTOVOLTAIKY.zip (3573719)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Napište nám